با حضور مدیرعامل بیمه البرز و رییس سازمان داوطلبان هلال احمر صورت گرفت:

  • 1397/11/24

با حضور مدیرعامل بیمه البرز و رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران،‌ تفاهم‌نامه تجهیز یکصد کلاس درس مدارس استان سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی ایمن از محل بودجه تهیه هدایای نوروزی و انتشار سررسید شرکت بیمه البرز ،امضا شد. 
مدیرعامل بیمه البرز در آیین امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: شرکت بیمه البرز در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی خود طی سال های گذشته با همکاری و هماهنگی موسسات خدمات اجتماعی و امدادرسان همچون هلال احمر و سازمان بهزیستی به استان های محروم و افراد نیازمند خدمت رسانی کرده است که سال جاری با توجه به حادثه تلخ آتش سوزی در یکی از مدارس استان سیستان و بلوچستان که به دلیل نا ایمن بودن سیستم گرمایشی متاسفانه منجر به فوت چند تن از دانش‌ آموزان شد، شرکت بیمه البرز اقدام به تجهیز یکصد کلاس درس این استان به سیستم گرمایشی ایمن کرد.
سید رسول تاجدار، ‌افزود: این اقدام با همکاری سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر انجام خواهد شد و شرکت بیمه البرز بودجه انتشار سررسید و تهیه اقلام و هدایای نوروزی خود را به تجهیز ۴۰ مدرسه و یکصد کلاس درس به سیستم گرمایشی ایمن اختصاص داد. 
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در آیین امضای تفاهم نامه ما بین این سازمان و بیمه البرز به منظور تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی ایمن، ‌گفت: همیشه شرکت بیمه البرز پیشتاز خدمات رسانی به مناطق محروم کشور بوده است و سال گذشته نیز این شرکت به عنوان اولین بنگاه اقتصادی، داوطلب کمک و امدادرسانی به آسیب دیدگان زلزله منطقه غرب کشور شد و جمعیت هلال احمر را در تهیه سبد غذایی زلزله زدگان یاری رساند.
محمد نصیری، تاکید کرد: سال جاری نیز در پی حادثه آتش سوزی یکی از مدارس استان سیستان و بلوچستان،‌ بیمه البرز داوطلبانه پیشنهاد کمک در تجهیز مدارس این استان به سیستم گرمایشی ایمن را به جمعیت هلال احمر ارایه داد و با مشارکت در طرح ققنوس جمعیت هلال احمر، ‌یکصد کلاس درس مدارس استان سیستان و بلوچستان را مجهز به سیستم گرمایشی ایمن ساخت.
وی ادامه داد: جا دارد از طرف نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمهورس اسلامی ایران و رییس این جمعیت از بیمه البرز به خاطر مشارکت هر ساله خود در امور خیریه قدردانی کنم.
وی تاکید کرد: شرکت بیمه البرز با توجه به نگاه ویژه مدیران ارشد خود به موضوع مسوولیت اجتماعی همیشه در حوزه انجام امور خیریه و کمک و امداد به مناطق محروم کشور پیشرو و پیشگام بوده است. 
بنا براین گزارش، شرکت بیمه البرز سال گذشته نیز در پی زلزله منطقه غرب کشور با هدف حمایت از آسیب‌دیدگان این منطقه بودجه هدایای نوروزی خود را به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اهداء کرد.
بر این اساس، طی چند سال متوالی گذشته شرکت بیمه البرز با هدف حمایت از خانواده‌های کم بضاعت تحت پوشش سازمان بهزیستی، بودجه تخصیصی انتشار و توزیع سررسید، تقویم وهدایای نوروزی را به خانواده‌های دارای فرزند معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی در استان تهران و همچنین خانواده های کم بضاعت در استان‌های محروم کشور اهدا ‌کرد.

>

با ما در ارتباط باشید