پیام نوروزی مدیر عامل بیمه البرز

  • 1397/12/28
بسمه تعالی
در آستانه نوروز و و ورود به شصت سالگی بیمه البرز از تمامی ذینفعان شرکت از جمله اعضای هیات مدیره، همکاران، ‌سهامداران، ‌شبکه فروش، بیمه گزاران و به ویژه نهادهای ناظر و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران که با رهنمودهای خودشان و صدور آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه های مفید و موثر ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کردند تشکر و قدردانی می کنم. 
طی سال ۱۳۹۷ با خروج آمریکا از برجام شرایط به گونه دیگری برای کشور پیش رفت و در پی افزایش نرخ ارز فشارهای زیادی به اقتصاد کشور تحمیل شد. ولی خوشبختانه اجماع جهانی که مد نظر آمریکا بود علیه ایران فراهم نشد.
بیمه البرز با وجود تمام ناملایمتی‌ها و شرایط دشوار اقتصادی که در سال ۱۳۹۷ برای کشور رقم خورد، شرایط مساعد و بسیاری خوبی داشت و کماکان مقام اول مشتری مداری را داشت و تعهدات سنگینی را به جامعه و بیمه گزاران زیان دیده خود پرداخت کرد. از جمله کشتی سانچی، شرکت پشتیبانی دام ایران و زلزله منطقه غرب کشور. در زلزله غرب کشور با وجود حادثه تلخ، بیمه البرز با ایفای به موقع تعهدات خود توانست شرایط زندگی را برای آسیب‌دیدگان زلزله به نحو احسن مهیا سازد و شرایط ادامه حیات مجدد اقتصادی آنها را فراهم کند.
در سال ۱۳۹۷، بیمه البرز کماکان در تامین EPS حتی با انحراف مساعد موفق بود. ضریب خسارت پایین بیمه البرز در ۱۰ سال گذشته کماکان ادامه داشت. شفافیت گزارشگری مالی از دستاوردهای دیگر بیمه البرز بود و توانست مقام شانزدهم را در بین تمام شرکت‌های بورسی کسب کند.
من به سهم خودم از رهنمودهای هیات مدیره، همکاران و شبکه فروش قدردانی می کنم چون تمام این دستاوردها حاصل رهنمودها و تلاش های این عزیزان و تبعیت از اصول حرفه ای بیمه گری بوده است. بیمه البرز به هیچ عنوان به رقابت مکارانه نپرداخته و بر رعایت اصول حرفه ای پایبند است.
با وجود شرایط دشوار اقتصادی کشور در سال ۱۳۹۷،‌ خوشبختانه بیمه البرز به لحاظ ایفای تعهدات، سرمایه‌گذاری‌های مناسب در بورس اوراق بهادار و ساخت و ساز بهترین شرایط را در طول تاریخ فعالیت خود داشته است. در بخش ساخت و ساز در سه سال گذشته فعالیت های خوبی انجام شده است و در سال های آتی ان شاالله بیش از دوازده پروژه به بهره برداری خواهد رسید. 
تمام این دستاوردها حکایت از این دارد که ورود به شصت سالگی بیمه البرز با خبرهای بسیار خوبی همراه خواهد بود.
پیشاپیش سال ۱۳۹۸ را به همه همکاران، سهامداران،‌ اعضای هیات مدیره و شبکه فروش تبریک و تهنیت می گویم و امیدوارم ان شالله این روند رو به رشد و بسیار عالی که نشان از بهبود و رشد دایمی شرکت بیمه البرز است، ادامه یابد. 
سید رسول تاجدار
مدیر عامل شرکت بیمه البرز

>

با ما در ارتباط باشید